Agencja Ochrony Osób i Mienia
TIGER SECURITY
ul. Podchorążych 2, 63-200 Jarocin
tel. (62) 747 19 29, (62) 590 37 70, kom. 604 111 574, kom. 602 348 235
fax (62) 594 42 22,
telefon alarmowy:
62 747 19 29
62 590 37 70
664 069 667

Centrum monitoringu

CENTRUM MONITORINGU SYSTEMÓW ALARMOWYCH
System nadzoruje przez całą dobę chroniony obiekt, w którym zainstalowany jest profesjonalny system alarmowy z nadajnikiem przekazującym droga, radiowa, satelitarna(GPRS) lub telefonicznądo centrali monitorowania informację o miejscu i rodzaju zdarzenia. Sygnał alarmowy uaktywniony przez intruza jest automatycznie rejestrowany i natychmiast przekazywany przez operatora do patroli interwencyjnych, znajdujących się najbliżej miejsca zdarzenia.

Cechy systemu:

 • Całodobowy nadzór nad elektronicznymi systemami alarmowymi
 • W  zależności od typu systemu alarmowego odbiór następujących informacji:
 • załączenie i wyłączenie systemu alarmowego
 • identyfikator osoby załączającej lub wyłączającej system alarmowy
 • sabotaż systemu i alarmy techniczne (brak zasilania, awaria akumulatora, itp.)
 • alarm z dokładną lokalizacją miejsca wtargnięcia i przemieszczania się intruza
 • automatyczna informacja o braku załączenia systemu o ustalonej godzinie, lub wyłączenie systemu o nieodpowiednim czasie
 • specyfikacja rodzaju alarmu (pożarowy, napadowy, medyczny, techniczny, itd)
 • Wydruk wszystkich zaistniałych i zaobserwowanych zdarzeń

WIZYJNE CENTRUM MONITORINGU OBIEKTÓW ON - LINE
Zasada działania monitoringu polega na przesyłaniu obrazów z kamer zainstalowanych na danym obiekcie. Obraz przekazywany jest droga radiową do centrum monitorowania firmy Tiger Security. Wszystkie informacje docierające z obiektu są obserwowane przez dyżurnego stacji oraz archiwizowane na urządzeniach rejestrujących. W zależności od zagrożenia, dyżurny stacji wysyła grupę interwencyjną w celu podjęcia natychmiastowej interwencji.
Monitoring wizyjny jest jednym z najbardziej skutecznych systemów zabezpieczeń mienia przed kradzieżą, włamaniem itp. Zarejestrowany materiał jest bezpośrednim dowodem dokonania danego przestępstwa. System odniósł  bardzo pozytywny skutek w zwalczaniu przestępczości zarówno w firmach jak i u osób prywatnych.
Jako jedyna firma w Jarocinie posiadamy własną stacje monitorowania obiektów. Nasze kamery zamontowane są nie tylko na zakładach, ale także na osiedlach mieszkaniowych i ulicach Jarocina.

Cechy systemu:

 • Całodobowy nadzór nad systemami kamer ON-LINE
 • Bezzwłoczne podjęcie działań w przypadku zagrożeń na monitorowanym obiekcie

MOBILNE CENTRUM MONITORINGU
Posiadamy wóz transmisyjny wyposarzony w wysokiej jakościkamery jak i rejestratory. Doskonale sprawdza się m.in. w trakcie imprez masowych.Rozmieszczone w strategicznych miejscach kamerypozwalają na monitorowanie bieżących zdarzeń co umożliwia podjęcie bezzwłocznej interwencji w sytuacji zagrożenia mienia lub osób   w trakcie trwania imprezy.