Mali detektywi na tropie… Spektakl dla dzieci

Lasse i Maja – to mali bohaterowie szwedzkiej serii książek dla dzieci. Przyjaciele, jako para detektywów, prowadzą wiele ciekawych „kryminalnych” spraw. W jarocińskim kinie będzie można zobaczyć spektakl Teatru Miniatura o jednej z takich afer…

Książki z serii „Biuro Detektywistyczne „Lassego i Mai” cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodych czytelników. Teatr Miniatura przeniósł jeden z kryminałów na scenę. Nosi on tytuł „Tajemnice kina”. Akcja rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Właściciele psów w Valleby są zrozpaczeni. Ktoś kradnie ich ulubieńców i żąda okupu wysokości kilku tysięcy koron! Lasse i Maja rozumieją, że trzeba działać szybko. Śledztwo prowadzi ich prosto do spowitej mrokiem sali kina „Rio”. Spektakl odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia, o godz. 17.00 w Sali kina „Echo” w Jarocinie. Jest on przeznaczony dla dzieci od 6 lat. Trwa 1 godzinę i 20 minut, z przerwą. Bilety, w cenie 20 zł, można kupić w kasie kina, w JOK Jarocin lub na www.bilety24.pl.

Spektakl zorganizowano w ramach obchodów 90-lecia jarocińskiego kina oraz projektu Wielki Teatr w Małym Mieście. Projekt dofinansowano ze środków Gminy Jarocin.

About The Author

biuro

3 komentarze

  • admin on 16 kwietnia 2015

    That’s a great post

  • admin on 16 kwietnia 2015

    Threaded comment reply

  • admin on 16 kwietnia 2015

    Yep, that worked. Thanks

Leave a Reply